Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK IBF Pojkar 14 (födda -03 och senare) AIK IBF
Alunda IBF Pojkar 12 (födda -05 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 16 (födda -01 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 13 (födda -04 och senare) Alunda IBF
Arlanda IBK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Arlanda IBK
Arlanda IBK P05 Pojkar 12 (födda -05 och senare) Arlanda IBK P05
Bele Barkarby IBF IF Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Bele Barkarby IBF IF
Bele Barkarby IF Flickor 9 (födda 08 och senare) Bele Barkarby IF
Bele Barkarby IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Bele Barkarby IF
Bele Barkarby IF IBF Flickor 12 (födda -05 och senare) Bele Barkarby IF IBF F06
Bjursås IK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Bjursås IK
Björklinge BK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Björklinge BK 06/07 Röd
Björklinge BK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Björklinge BK 06/07 Svart
BKI Sunnanå Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) BKI Sunnanå
Bro IK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Bro IK
Bro IK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Bro IK
Bro IK Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Bro IK
Bro IK Flickor 11 (födda -06 och senare) Bro IK
Bro IK Flickor 13 (födda -04 och senare) Bro IK
Bro IK Flickor 15 (födda -02 och senare) Bro IK
Bälinge IF Pojkar 9 (födda -08 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Bälinge IF P03/04
Bälinge IF Pojkar 16 (födda -01 och senare) Bälinge IF
Danderyds SK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Danderyds SK
Digers BK Pojkar 15 (födda -02 och senare) Digers BK
EIF/DSK Pojkar 15 (födda -02 och senare) EIF/DSK
EIF/DSK Pojkar 16 (födda -01 och senare) EIF/DSK
Ekerö IK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Ekerö IK Vit
Ekerö IK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Ekerö IK
Enebybergs IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Enebybergs IF 2
Enebybergs IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Enebybergs IF 1
Fagerås BK Flickor 10 (födda -07 och senare) Fagerås BK Fagerås bk
Fagerås BK Flickor 12 (födda -05 och senare) Fagerås BK
Farsta IBK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Farsta IBK 2
Farsta IBK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Farsta IBK 1
FBC Turku Flickor 10 (födda -07 och senare) FBC Turku
FBC Uppsala Pojkar 10 (födda -07 och senare) FBC Uppsala P07
FBC Uppsala Pojkar 12 (födda -05 och senare) FBC Uppsala
FBC Uppsala Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) FBC Uppsala
FBC Uppsala Ungdom Flickor 12 (födda -05 och senare) FBC Uppsala Ungdom
FBC Uppsala Ungdom F-04 Flickor 13 (födda -04 och senare) FBC Uppsala Ungdom F-04
FBI Tullinge Flickor 11 (födda -06 och senare) FBI Tullinge
FBI Tullinge Flickor 12 (födda -05 och senare) FBI Tullinge
Gottsunda IBF Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Gottsunda IBF
Gottsunda IBF Pojkar 15 (födda -02 och senare) Gottsunda IBF
Grankulla IFK Flickor 14 (födda -03 och senare) Grankulla IFK
Grankulla IFK Flickor 15 (födda -02 och senare) Grankulla IFK
Grimsta AIK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Grimsta AIK 2
Grimsta AIK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Grimsta AIK 1
Grimsta AIK Flickor 10 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 2
Grimsta AIK Flickor 10 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 1
Gullänget Kroksta IBS Flickor 12 (födda -05 och senare) Gullänget Kroksta IBS
Gävle GIK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 14 (födda -03 och senare) Gävle GIK
Hagunda IF Flickor 12 (födda -05 och senare) Hagunda IF
Hertzöga BK Flickor 11 (födda -06 och senare) Hertzöga BK
Hertzöga BK Flickor 12 (födda -05 och senare) Hertzöga BK
Hovsta IF Flickor 13 (födda -04 och senare) Hovsta IF
Huddinge IBS Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Huddinge IBS
Huddinge IBS Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Huddinge IBS
Huddinge IK Flickor 14 (födda -03 och senare) Huddinge IK
Hässelby Pojkar 12 (födda -05 och senare) Hässelby 2
Hässelby Pojkar 12 (födda -05 och senare) Hässelby 1
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Hässelby SK Innebandy
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Hässelby SK Innebandy Hässelby P06 Röd
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Hässelby SK Innebandy Hässelby P06 Svart
IBF Falun Ungdom Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) IBF Falun Ungdom
IBF Gagnef Pojkar 15 (födda -02 och senare) IBF Gagnef
IBF Göteborg Pojkar 13 (födda -04 och senare) IBF Göteborg
IBF Göteborg Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) IBF Göteborg
IBF Hedemora Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) IBF Hedemora
IBF Hedemora Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 10 (födda -07 och senare) IBF Hedemora F-07/08
IBF Hedemora Flickor 11 (födda -06 och senare) IBF Hedemora IBF Hedemora F-06
IBF Hedemora Flickor 12 (födda -05 och senare) IBF Hedemora F-05
IBF Hedemora Flickor 13 (födda -04 och senare) IBF hedemora F-04 Hedemora
IBF Hedemora Flickor 14 (födda -03 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 16 (födda -01 och senare) IBF Hedemora
IBF Leksand Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) IBF Leksand
IBF Leksand Flickor 12 (födda -05 och senare) IBF Leksand
IBF Leksand Flickor 14 (födda -03 och senare) IBF Leksand
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) IBF Offensiv Lidingö
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 13 (födda -04 och senare) IBF Offensiv Lidingö
IBF Säter Pojkar 12 (födda -05 och senare) IBF Säter
IBF Säter Pojkar 14 (födda -03 och senare) IBF Säter
IBK Köping Pojkar 12 (födda -05 och senare) IBK Köping
IBK Sala Pojkar 9 (födda -08 och senare) IBK Sala
Idrottsgymnasiet Bollnäs Paracupen (Tävlande) Idrottsgymnasiet Bollnäs
IFK Gnesta Flickor 10 (födda -07 och senare) IFK Gnesta Flickor 07/08
IK Sirius FBC Pojkar 13 (födda -04 och senare) IK Sirius FBC
IK Sirius IBK Flickor 12 (födda -05 och senare) IK Sirius IBK
IK Sirius IBK Flickor 13 (födda -04 och senare) IK Sirius IBK
IK Tomtberga Flickor 10 (födda -07 och senare) IK Tomtberga 2
IK Tomtberga Flickor 10 (födda -07 och senare) IK Tomtberga 1
IK Zenith Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) IK Zenith IK ZENITH GRÖN
IK Zenith Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) IK Zenith IK ZENITH VIT
IS Saga Pojkar 12 (födda -05 och senare) IS Saga
IS Saga Flickor 14 (födda -03 och senare) IS Saga
ISSaga-p07 Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) ISSaga-p07
Jakobsbergs IBF Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Jakobsbergs IBF 2
Jakobsbergs IBF Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Jakobsbergs IBF 1
Jakobsbergs IBF Flickor 11 (födda -06 och senare) Jakobsbergs IBF
Jäbo IK Flickor 13 (födda -04 och senare) Jäbo IK F04
Järfälla IBK Flickor 9 (födda 08 och senare) Järfälla IBK JIBK
Järna SK Flickor 10 (födda -07 och senare) Järna SK
Karlskoga innebandy Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Karlskoga innebandy
KFUM örebro Flickor 12 (födda -05 och senare) KFUM örebro
Kungsängens IF Flickor 14 (födda -03 och senare) Kungsängens IF Kungsängens If
Malungs IBK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Malungs IBK
Nacka Wallenstam P05 vit Pojkar 12 (födda -05 och senare) Nacka Wallenstam P05 vit
Nynäshamns IBK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Nynäshamns IBK
Nynäshamns IBK Flickor 12 (födda -05 och senare) Nynäshamns IBK
Rasbo IK Flickor 11 (födda -06 och senare) Rasbo IK F06/07
Rönnby IBK Ungdom Flickor 10 (födda -07 och senare) Rönnby IBK Ungdom
Rönnby IBK Ungdom Flickor 15 (födda -02 och senare) Rönnby IBK Ungdom
Rönnby IBK Ungdom Flickor 16 (födda -01 och senare) Rönnby IBK Ungdom
Sandvikens AIK Innebandy Flickor 14 (födda -03 och senare) Sandvikens AIK Innebandy Svart
Sigtuna IF Pojkar 15 (födda -02 och senare) Sigtuna IF
Sigtuna IF IBK Pojkar 14 (födda -03 och senare) Sigtuna IF IBK
Sigtuna IF IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Sigtuna IF IBK 2
Sigtuna IF IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Sigtuna IF IBK 1
Sigtuna IF Innebandy Pojkar 10 (födda -07 och senare) Sigtuna IF Innebandy
Skattkärrs IK Flickor 13 (födda -04 och senare) Skattkärrs IK
Skattkärrs IK Flickor 14 (födda -03 och senare) Skattkärrs IK
SK Vide Pojkar 16 (födda -01 och senare) SK Vide
SK Vide Flickor 11 (födda -06 och senare) SK Vide
SK Vide Flickor 14 (födda -03 och senare) SK Vide F03
Skår IBK Flickor 13 (födda -04 och senare) Skår IBK
Skälby ibk Pojkar 9 (födda -08 och senare) Skälby ibk
SK ÖRNEN Pojkar 12 (födda -05 och senare) SK ÖRNEN
Skövde IBF Pojkar 14 (födda -03 och senare) Skövde IBF
Skövde IBF P13 Pojkar 13 (födda -04 och senare) Skövde IBF P13 Kat A
STC Kungälv IBK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) STC Kungälv IBK
Storvreta IBK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Storvreta IBK Storvreta IBK -2
Storvreta IBK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Storvreta IBK Storvreta IBK -1
Storvreta IBK Flickor 10 (födda -07 och senare) Storvreta IBK 2
Storvreta IBK Flickor 10 (födda -07 och senare) Storvreta IBK 1
Storvreta IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Storvreta IBK
Strömsbro IF Flickor 11 (födda -06 och senare) Strömsbro IF
Söderhamns IBF Pojkar 10 (födda -07 och senare) Söderhamns IBF 2
Söderhamns IBF Pojkar 10 (födda -07 och senare) Söderhamns IBF 1
Söderhamns IBF Flickor 14 (födda -03 och senare) Söderhamns IBF
Telge SIBK Paracupen (Tävlande) Telge SIBK 1Hammers Rött
Telge SIBK Paracupen (Tävlande) Telge SIBK Hammers Vitt
Torshälla IBK Pojkar 13 (födda -04 och senare) Torshälla IBK
Torshälla IBK Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Torshälla IBK
Tungelsta IF Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Tungelsta IF
Tungelsta IF P-05 Pojkar 12 (födda -05 och senare) Tungelsta IF P-05 Tungelsta P-05
Täby FC Pojkar 12 (födda -05 och senare) Täby FC P05 Gribby Svart
Täby FC Pojkar 15 (födda -02 och senare) Täby FC
Täby FC P05 Gribby Vit Pojkar 12 (födda -05 och senare) Täby FC P05 Gribby Vit 1
Täby FC P05 Gribby Vit Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Täby FC P05 Gribby Vit
Täby FC P06 Västra Pojkar 11 (födda -06 och senare) Täby FC P06 Västra
Vaksala SK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vaksala SK 2
Vaksala SK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vaksala SK 1
Vallentuna IBK Pojkar 13 (födda -04 och senare) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Flickor 9 (födda 08 och senare) Vallentuna IBK 2
Vallentuna IBK Flickor 9 (födda 08 och senare) Vallentuna IBK 1
Vallentuna IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Flickor 12 (födda -05 och senare) Vallentuna IBK
Varla IBK Flickor 14 (födda -03 och senare) Varla IBK
Vendelsö IK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vendelsö IK
Westerviks IBK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Westerviks IBK P06
Värmdö IF Flickor 11 (födda -06 och senare) Värmdö IF F07
Värmdö IF P06 Pojkar 11 (födda -06 och senare) Värmdö IF P06
Väsby IBK Flickor 10 (födda -07 och senare) Väsby IBK
Väsby IBK Flickor 13 (födda -04 och senare) Väsby IBK
Västerås IBS Ung Pojkar 9 (födda -08 och senare) Västerås IBS Ung 2 Röd :2
Västerås IBS Ung Pojkar 9 (födda -08 och senare) Västerås IBS Ung 1 Röd :1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 (födda -05 och senare) Västerås IBS ungdom 2
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 (födda -05 och senare) Västerås IBS ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 (födda -04 och senare) Västerås IBS Ungdom IBS SVART
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Västerås IBS Ungdom IBS 04 VIT
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15 (födda -02 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 15 (födda -02 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IB Ungdom Flickor 9 (födda 08 och senare) Västerås IB Ungdom
Västerås Innebandy Pojkar 8 (födda -09 och senare) Västerås Innebandy Svart
Västerås Innebandy Pojkar 8 (födda -09 och senare) Västerås Innebandy Vit
Västerås Innebandy P08 Svart Pojkar 9 (födda -08 och senare) Västerås Innebandy P08 Svart
Åkersberga IBF Pojkar 9 (födda -08 och senare) Åkersberga IBF Övernattning alla dagar. Antar att det är matcher fredag också?
Åkersberga IBF Flickor 10 (födda -07 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Flickor 13 (födda -04 och senare) Åkersberga IBF 04/06
Åkersberga INF Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Åkersberga INF Åkersberga orangesvart
Åkersberga INF Pojkar 13 Lätt (rek 05-04) Åkersberga INF Åkersberga svartorange
Älvsjö AIK IBF Flickor 13 (födda -04 och senare) Älvsjö AIK IBF
Älvsjö AIK Innebandy Pojkar 12 (födda -05 och senare) Älvsjö AIK Innebandy
Örby IS Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Örby IS
Örby IS Flickor 11 (födda -06 och senare) Örby IS Södra
Örby IS Flickor 11 (födda -06 och senare) Örby IS Norra
Örebro Innebandy Flickor 14 (födda -03 och senare) Örebro Innebandy
Intersport Brages Hummel Unihoc Svenska Kyrkan BLE All In Avis Hyresmaskiner Kokpunkten Hotel Plaza