Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK IBF Pojkar 14 (födda -03 och senare) AIK IBF
AIK IBF P08 Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) AIK IBF P08
AIK P01-02 Pojkar 16 (födda -01 och senare) AIK P01-02
Almunge IK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Almunge IK P06/07
Alunda IBF Pojkar 10 (födda -07 och senare) Alunda IBF 1
Alunda IBF Pojkar 10 (födda -07 och senare) Alunda IBF P08
Alunda IBF Pojkar 12 (födda -05 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Pojkar 16 (födda -01 och senare) Alunda IBF
Alunda IBF Flickor 11 (födda -06 och senare) Alunda IBF F06/07
Alunda IBF Flickor 13 (födda -04 och senare) Alunda IBF
Arlanda IBK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Arlanda IBK
Arlanda IBK P05 Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Arlanda IBK P05
Bele Barkaby IF IBF Pojkar 11 (födda -06 och senare) Bele Barkaby IF IBF Vit
Bele Barkaby IF IBF Pojkar 11 (födda -06 och senare) Bele Barkaby IF IBF Svart
Bele Barkaby IF IBF Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Bele Barkaby IF IBF
Bele Barkaby IF IBF Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) Bele Barkaby IF IBF
Bele Barkaby IF IBF Flickor 10 (födda -07 och senare) Bele Barkaby IF IBF
Bele Barkaby IF IBF Flickor 12 (födda -05 och senare) Bele Barkaby IF IBF F06
Bele Barkaby IF IBF Flickor 12 (födda -05 och senare) Bele Barkaby IF IBF
Bjursås IK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Bjursås IK
Björklinge BK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Björklinge BK 06/07 Röd
Björklinge BK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Björklinge BK 06/07 Svart
BKI Sunnanå Pojkar 13 (Födda 05-04) BKI Sunnanå
Bro IK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Bro IK
Bro IK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Bro IK
Bro IK Pojkar 13 (Födda 05-04) Bro IK
Bro IK Flickor 11 (födda -06 och senare) Bro IK
Bro IK Flickor 13 (födda -04 och senare) Bro IK
Bro IK Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) Bro IK
Bromma KFUM Pojkar 12 (födda -05 och senare) Bromma KFUM Blå
Bålsta FBC P03/04 Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Bålsta FBC P03/04
Bålsta Floorball Club Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Bålsta Floorball Club
Bälinge IF Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Bälinge IF
Bälinge IF Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Bälinge IF P03/04
Bälinge IF Pojkar 16 (födda -01 och senare) Bälinge IF
Danderyds SK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Danderyds SK
Danderyds SK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Danderyds SK
Digers BK Pojkar 15 (födda -02 och senare) Digers BK
Ekerö IK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Ekerö IK Vit
Ekerö IK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Ekerö IK
Ekerö IK Pojkar 13 (Födda 05-04) Ekerö IK P04
Enebybergs IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Enebybergs IF 1
Enebybergs IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Enebybergs IF 2
Fagerås BK Flickor 10 (födda -07 och senare) Fagerås BK Fagerås bk
Fagerås BK Flickor 12 (födda -05 och senare) Fagerås BK
Farsta IBK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Farsta IBK Vit
Farsta IBK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Farsta IBK Blå
Farsta IBK Pojkar 15 (födda -02 och senare) Farsta IBK
FBC Lerum Flickor 14 (födda -03 och senare) FBC Lerum
FBC Turku Flickor 10 (födda -07 och senare) FBC Turku
FBC Uppsala Pojkar 10 (födda -07 och senare) FBC Uppsala P07
FBC Uppsala Pojkar 12 (födda -05 och senare) FBC Uppsala
FBC Uppsala Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) FBC Uppsala
FBC Uppsala Ungdom Flickor 12 (födda -05 och senare) FBC Uppsala Ungdom
FBC Uppsala Ungdom F-04 Flickor 13 (födda -04 och senare) FBC Uppsala Ungdom F-04
FBI Tullinge Flickor 12 (födda -05 och senare) FBI Tullinge
FBI Tullinge Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) FBI Tullinge
FBI Tullinge F03 Flickor 14 (födda -03 och senare) FBI Tullinge F03
Gottsunda IBF Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Gottsunda IBF
Gottsunda IBF Pojkar 15 (födda -02 och senare) Gottsunda IBF
Grankulla IFK Flickor 14 (födda -03 och senare) Grankulla IFK
Grankulla IFK Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) Grankulla IFK
Grimsta AIK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Grimsta AIK
Grimsta AIK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Grimsta AIK Vit
Grimsta AIK Pojkar 13 (Födda 05-04) Grimsta AIK 2
Grimsta AIK Pojkar 13 (Födda 05-04) Grimsta AIK 1
Grimsta AIK Flickor 10 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 1
Grimsta AIK Flickor 10 (födda -07 och senare) Grimsta AIK 2
GS 86 Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) GS 86
Gullänget Kroksta IBS Flickor 12 (födda -05 och senare) Gullänget Kroksta IBS
Gävle GIK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Gävle GIK Ggik P06
Gävle GIK Pojkar 13 (Födda 05-04) Gävle GIK
Gävle GIK Pojkar 14 (födda -03 och senare) Gävle GIK
Hagunda IF Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Hagunda IF
Hagunda IF Flickor 12 (födda -05 och senare) Hagunda IF
Hertzöga BK Flickor 11 (födda -06 och senare) Hertzöga BK
Hertzöga BK Flickor 12 (födda -05 och senare) Hertzöga BK
Hovsta IF Flickor 13 (födda -04 och senare) Hovsta IF
Huddinge IBS Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Huddinge IBS HIBS P08
Huddinge IBS Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Huddinge IBS 1
Huddinge IBS Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Huddinge IBS 2
Huddinge IBS Pojkar 13 (Födda 05-04) Huddinge IBS
Huddinge IBS Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Huddinge IBS
Huddinge IBS Pojkar 15 (födda -02 och senare) Huddinge IBS
Huddinge IK Flickor 13 (födda -04 och senare) Huddinge IK
Huddinge IK Flickor 14 (födda -03 och senare) Huddinge IK
Hultsberg/Björkås IBF Pojkar 15 (födda -02 och senare) Hultsberg/Björkås IBF
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Hässelby SK Innebandy Hässelby P06 Röd
Hässelby SK Innebandy Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Hässelby SK Innebandy Hässelby P06 Svart
IBF Borlänge Flickor 12 (födda -05 och senare) IBF Borlänge F05
IBF Borlänge Flickor 13 (födda -04 och senare) IBF Borlänge F04
IBF Borlänge Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) IBF Borlänge F02/03
IBF Borlänge/Ornäs IK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) IBF Borlänge/Ornäs IK
IBF Falun Ungdom Pojkar 13 (Födda 05-04) IBF Falun Ungdom
IBF Göteborg Pojkar 13 (Födda 05-04) IBF Göteborg 2
IBF Göteborg Pojkar 13 (Födda 05-04) IBF Göteborg 1
IBF Hedemora Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) IBF Hedemora
IBF Hedemora Pojkar 13 (Födda 05-04) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 10 (födda -07 och senare) IBF Hedemora F-07/08
IBF Hedemora Flickor 11 (födda -06 och senare) IBF Hedemora F-06
IBF Hedemora Flickor 12 (födda -05 och senare) IBF Hedemora F-05
IBF Hedemora Flickor 13 (födda -04 och senare) IBF hedemora F-04 Hedemora
IBF Hedemora Flickor 14 (födda -03 och senare) IBF Hedemora
IBF Hedemora Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) IBF Hedemora
IBF LEKSAND Pojkar 11 (födda -06 och senare) IBF LEKSAND
IBF LEKSAND Pojkar 13 (Födda 05-04) IBF Leksand
IBF LEKSAND Flickor 12 (födda -05 och senare) IBF Leksand
IBF LEKSAND Flickor 14 (födda -03 och senare) IBF Leksand
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 12 (födda -05 och senare) IBF Offensiv Lidingö
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 14 (födda -03 och senare) IBF Offensiv Lidingö
IBF Säter Pojkar 12 (födda -05 och senare) IBF Säter
IBF Säter Pojkar 14 (födda -03 och senare) IBF Säter
IBF Örebro Pojkar 11 (födda -06 och senare) IBF Örebro 2
IBF Örebro Pojkar 11 (födda -06 och senare) IBF Örebro 1
IBK Hallsta Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) IBK Hallsta F 08 Blå
IBK Hallsta Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) IBK Hallsta IBK Hallsta F 08 Grön
IBK Köping Pojkar 12 (födda -05 och senare) IBK Köping
IBK Sala Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) IBK Sala
Idrottsgymnasiet Bollnäs Paracupen (Tävlande) Idrottsgymnasiet Bollnäs
IFK Gnesta Flickor 10 (födda -07 och senare) IFK Gnesta Flickor 07/08
If pluss Paracupen (Tävlande) If pluss
IK Frej Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) IK Frej 1
IK Frej Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) IK Frej 2
IK Sirius FBC Pojkar 13 (Födda 05-04) IK Sirius FBC
IK Sirius IBK Flickor 12 (födda -05 och senare) IK Sirius IBK
IK Sirius IBK Flickor 13 (födda -04 och senare) IK Sirius IBK
Ik standard Pojkar 12 (födda -05 och senare) Ik standard
IK Sätra Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) IK Sätra
IK Tomtberga Flickor 10 (födda -07 och senare) IK Tomtberga 1
IK Tomtberga Flickor 10 (födda -07 och senare) IK Tomtberga 2
IK Zenith Pojkar 13 (Födda 05-04) IK Zenith IK ZENITH VIT
IK Zenith Pojkar 13 (Födda 05-04) IK Zenith IK ZENITH GRÖN
Ingarö IF Flickor 13 (födda -04 och senare) Ingarö IF
IS Saga Pojkar 12 (födda -05 och senare) IS Saga
IS Saga Flickor 14 (födda -03 och senare) IS Saga
ISSaga-p07 Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) ISSaga-p07
Jakobsbergs IBF Pojkar 13 (Födda 05-04) Jakobsbergs IBF 2
Jakobsbergs IBF Pojkar 13 (Födda 05-04) Jakobsbergs IBF 1
Jakobsbergs IBF Flickor 11 (födda -06 och senare) Jakobsbergs IBF
Jäbo IK Flickor 13 (födda -04 och senare) Jäbo IK F04
Järfälla IBK Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) Järfälla IBK JIBK
Järna SK Flickor 10 (födda -07 och senare) Järna SK
Kais Mora Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) Kais Mora
Karlskoga innebandy Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Karlskoga innebandy
KFUM örebro Flickor 12 (födda -05 och senare) KFUM örebro
Klockarbergets BK Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) Klockarbergets BK
Kungsängens IF Flickor 14 (födda -03 och senare) Kungsängens IF Kungsängens If
Långshyttans IBK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Långshyttans IBK
Malungs IBK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Malungs IBK
Nacka Wallenstam P05 vit Pojkar 12 (födda -05 och senare) Nacka Wallenstam P05 vit
Nykvarns IF Pojkar 15 (födda -02 och senare) Nykvarns IF
Nykvarns IF Pojkar 16 (födda -01 och senare) Nykvarns IF
Nykvarns Innebandy Förening Flickor 10 (födda -07 och senare) Nykvarns Innebandy Förening F07/08
Nynäshamns IBK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Nynäshamns IBK
Nynäshamns IBK Flickor 12 (födda -05 och senare) Nynäshamns IBK
Onyx IBS Pojkar 13 (Födda 05-04) Onyx IBS Orange
Onyx IBS Pojkar 13 (Födda 05-04) Onyx IBS Svart
Rasbo IK Flickor 11 (födda -06 och senare) Rasbo IK F06/07
Romfartuna GIF Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) Romfartuna GIF
Rönnby IBK Ungdom Flickor 10 (födda -07 och senare) Rönnby IBK Ungdom
Rönnby IBK Ungdom Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) Rönnby IBK Ungdom Rönnby Västerås IBK Ungdom F01
Rönnby IBK Ungdom Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) Rönnby IBK Ungdom F02/03
Rönnby SK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Rönnby SK Orange
Rönnby SK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Rönnby SK Svart
Rönnby Tigers Flickor 11 (födda -06 och senare) Rönnby Tigers F06
Salems IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Salems IF 2
Salems IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Salems IF 1
Sandvikens AIK Innebandy Flickor 14 (födda -03 och senare) Sandvikens AIK Innebandy Svart
Sandvikens AIK Innebandy Flickor 14 (födda -03 och senare) Sandvikens AIK Innebandy Vit
Sigtuna IF Pojkar 15 (födda -02 och senare) Sigtuna IF
Sigtuna IF IBK Pojkar 14 (födda -03 och senare) Sigtuna IF IBK
Sigtuna IF IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Sigtuna IF IBK Blå
Sigtuna IF IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Sigtuna IF IBK Blå-Vit
Sigtuna IF Innebandy Pojkar 10 (födda -07 och senare) Sigtuna IF Innebandy
Skattkärrs IK/Hultsberg/Björkås IBF Flickor 13 (födda -04 och senare) Skattkärrs IK/Hultsberg/Björkås IBF
Skattkärrs IK/Hultsberg/Björkås IBF Flickor 14 (födda -03 och senare) Skattkärrs IK/Hultsberg/Björkås IBF
SK Vide Pojkar 16 (födda -01 och senare) SK Vide
SK Vide Flickor 11 (födda -06 och senare) SK Vide
SK Vide Flickor 14 (födda -03 och senare) SK Vide F03
Skår IBK Flickor 13 (födda -04 och senare) Skår IBK
Skälby IBK Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Skälby IBK
Skälby IBK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Skälby IBK RödSvart
Skälby IBK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Skälby IBK RödVit
Skälby IBK Pojkar 15 (födda -02 och senare) Skälby IBK
Skälby IBK Pojkar 16 (födda -01 och senare) Skälby IBK /Tillberga IK ungdom
Sköndals IK Pojkar 11 (födda -06 och senare) Sköndals IK Sköndal IK
SK ÖRNEN Pojkar 12 (födda -05 och senare) SK ÖRNEN
Skövde IBF Pojkar 13 (Födda 05-04) Skövde IBF
Skövde IBF Pojkar 14 (födda -03 och senare) Skövde IBF
Solna ik Flickor 11 (födda -06 och senare) Solna ik
STC Kungälv IBK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) STC Kungälv IBK
Storvreta IBK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Storvreta IBK 1
Storvreta IBK Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Storvreta IBK 2
Storvreta IBK Flickor 10 (födda -07 och senare) Storvreta IBK 2
Storvreta IBK Flickor 10 (födda -07 och senare) Storvreta IBK 1
Storvreta IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Storvreta IBK
Strömsbro IF Pojkar 12 (födda -05 och senare) Strömsbro IF
Strömsbro IF Flickor 11 (födda -06 och senare) Strömsbro IF
Stäkets IF Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Stäkets IF
Sundsvall City Flickor 13 (födda -04 och senare) Sundsvall City
Surahammars IBF Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) Surahammars IBF
Söderhamns IBF Pojkar 10 (födda -07 och senare) Söderhamns IBF 2
Söderhamns IBF Pojkar 10 (födda -07 och senare) Söderhamns IBF 1
Söderhamns IBF Flickor 14 (födda -03 och senare) Söderhamns IBF
Telge SIBK Paracupen (Tävlande) Telge SIBK 1Hammers Rött
Telge SIBK Paracupen (Tävlande) Telge SIBK Hammers Vitt
Tillberga IK Roosters Pojkar 11 (födda -06 och senare) Tillberga IK Roosters
Tillberga IK Roosters Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Tillberga ik roosters
Timrå IBC Pojkar 16 (födda -01 och senare) Timrå IBC
Torshälla IBK Pojkar 13 (Födda 05-04) Torshälla IBK p04 Röd
Torshälla IBK Pojkar 13 (Födda 05-04) Torshälla IBK P04 Svart
Torshälla IBK Pojkar 16 (födda -01 och senare) Torshälla ibk
Torshälla IBK Flickor 13 (födda -04 och senare) Torshälla IBK
Tungelsta Flickor 12 (födda -05 och senare) Tungelsta F-05/06
Tungelsta IF Flickor 14 (födda -03 och senare) Tungelsta IF
Tungelsta IF / Hammarby IF Pojkar 16 (födda -01 och senare) Tungelsta IF / Hammarby IF P-01
Tungelsta IF P-05 Pojkar 12 (födda -05 och senare) Tungelsta IF P-05 Tungelsta P-05
Tyresö Trollbäcken TTIBK P06-2 Pojkar 11 (födda -06 och senare) Tyresö Trollbäcken TTIBK P06-2
Täby FC Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Täby FC P08 Hägernäs/Myrängen 1
Täby FC Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Täby FC 2 P08 Hägernäs/Myrängen 2
Täby FC Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Täby FC lag 2 Team Valla
Täby FC Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Täby FC lag 1 Team Valla
Täby FC Pojkar 10 (födda -07 och senare) Täby FC
Täby FC Pojkar 11 (födda -06 och senare) Täby FC P06 Västra
Täby FC Pojkar 12 (födda -05 och senare) Täby FC P05 Gribby Svart
Täby FC Pojkar 12 (födda -05 och senare) Täby FC P05 Gribby Vit
Täby FC Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Täby FC Gribby Svart
Täby FC Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Täby FC Gribby Vit
Täby FC Pojkar 15 (födda -02 och senare) Täby FC
Töjnan IBK Pojkar 10 (födda -07 och senare) Töjnan IBK
Vaksala SK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vaksala SK 1
Vaksala SK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vaksala SK 2
Vaksala SK Flickor 13 (födda -04 och senare) Vaksala SK
Valbo AIF Pojkar 13 (Födda 05-04) Valbo AIF
Vallentuna IBK Pojkar 13 (Födda 05-04) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) Vallentuna IBK Vit
Vallentuna IBK Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) Vallentuna IBK Svart
Vallentuna IBK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vallentuna IBK
Vallentuna IBK Flickor 12 (födda -05 och senare) Vallentuna IBK
Varla IBK Flickor 14 (födda -03 och senare) Varla IBK
Vendelsö IK Flickor 11 (födda -06 och senare) Vendelsö IK
Westerviks IBK Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Westerviks IBK P06
Vib Ungdom Pojkar 12 Lätt (rek 06-05) Vib Ungdom
Värmdö IF Flickor 11 (födda -06 och senare) Värmdö IF F07
Värmdö IF P06 Pojkar 11 (födda -06 och senare) Värmdö IF P06 Värmdö IF P06 Vit
Värmdö IF P06 Pojkar 11 (födda -06 och senare) Värmdö IF P06 Blå
Väsby IBK Flickor 13 (födda -04 och senare) Väsby IBK
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Västerås IBS Ungdom 1 Röd :1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Västerås IBS Ungdom 2 Röd :2
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Västerås IBS Ungdom Vit
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Västerås IBS Ungdom Svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Västerås IBS Ungdom P08-Svart
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda -07 och senare) Västerås IBS ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda -07 och senare) Västerås IBS ungdom 2
Västerås IBS Ungdom Pojkar 10 (födda -07 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 (födda -05 och senare) Västerås IBS Ungdom 2
Västerås IBS Ungdom Pojkar 12 (födda -05 och senare) Västerås IBS Ungdom 1
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 (Födda 05-04) Västerås IBS Ungdom IBS 04 VIT
Västerås IBS Ungdom Pojkar 13 (Födda 05-04) Västerås IBS Ungdom IBS SVART
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 (födda -03 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 15 (födda -02 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Pojkar 16 (födda -01 och senare) Västerås IBS Ungdom Västerås Innebandy
Västerås IBS Ungdom Flickor 8-9 (födda 08 - 09 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 12 (födda -05 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom Flickor 15 - 16 (födda 02 - 01 och senare) Västerås IBS Ungdom
Västerås IBS Ungdom P06 Pojkar 11 (födda -06 och senare) Västerås IBS Ungdom P06 Svart
Västerås IBS Ungdom P06 Pojkar 11 (födda -06 och senare) Västerås IBS Ungdom P06 Vit
Åby IBK Pojkar 12 (födda -05 och senare) Åby IBK
Åkersberga IBF Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Åkersberga IBF P08A
Åkersberga IBF Pojkar 13 (Födda 05-04) Åkersberga IBF Åkersberga orangesvart
Åkersberga IBF Pojkar 13 (Födda 05-04) Åkersberga IBF Åkersberga svartorange
Åkersberga IBF Pojkar 14 (födda -03 och senare) Åkersberga IBF Svart
Åkersberga IBF Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Åkersberga IBF Orange
Åkersberga IBF Flickor 10 (födda -07 och senare) Åkersberga IBF
Åkersberga IBF Flickor 13 (födda -04 och senare) Åkersberga IBF 04/06
Åkersberga IBF P08B Pojkar 8 - 9 (födda 08-09 och senare) Åkersberga IBF P08B
Älvsjö AIK IBF Flickor 13 (födda -04 och senare) Älvsjö AIK IBF
Älvsjö AIK Innebandy Pojkar 12 (födda -05 och senare) Älvsjö AIK Innebandy
Örby IS Pojkar 14 Lätt (födda -03-04 rek 03-04) Örby IS
Örby IS Flickor 11 (födda -06 och senare) Örby IS Norra
Örby IS Flickor 11 (födda -06 och senare) Örby IS Södra
Örebro Innebandy Flickor 14 (födda -03 och senare) Örebro Innebandy
Örsundsbro IF Pojkar 15 (födda -02 och senare) Örsundsbro IF
Örsundsbro IF Flickor 10 (födda -07 och senare) Örsundsbro IF
Intersport Innebandybutiken Mixboxen Ballmate Kokpunkten Hummel Unihoc BLE Svenska Kyrkan Avis Hyresmaskiner